Bezoek met de kinderen de eeuwenoude piramides bij Cairo en de tempels bij Luxor. Bijzonder is felucatocht stroomafwaarts vanuit Aswan en de overnachting aan boord. Na het bezoek aan Luxor verblijven we aan de Rode Zee.
Back to products
Next product
IJsland, 14 dagen
€2,695.00
Egypte, 15 dagen
€1,395.00
Bezoek met de kinderen de eeuwenoude piramides bij Cairo en de tempels bij Luxor. Bijzonder is felucatocht stroomafwaarts vanuit Aswan en de overnachting aan boord. Na het bezoek aan Luxor verblijven we aan de Rode Zee.
Artikelnummer: d26325dfaf4b
Categorie: Egypte
Gerelateerde producten
Egypte, 9 dagen
€1,095.00
Familiereis EGYPTE KORT – 9 dagen; Speurtocht naar de Oudheid
€1,395.00
Dit is een familiereis voor gezinnen met kinderen tot 19 jaar. De mooiste bezienswaardigheden van Egypte en daarnaast lekker ontspannen aan het strand? Dat kan in een dikke week tijdens deze Egypte rondreis. Je bezoekt de enorme piramides van Gizeh en Saqqara, middeleeuwse marktjes en schitterende musea in Caïro, de grote tempels van Luxor en Karnak en de mysterieuze dodenstad Thebe. Ter afsluiting reis je naar de badplaats Hurghada, aan de Rode Zee, waar je lekker kunt duiken en snorkelen!
Egypte, 19 dagen
€1,695.00
Egypte
€1,098.00
Een vakantie naar Egypte met alle hoogtepunten van de cultuur, maar ook met voldoende tijd om van het dagelijkse Egyptische leven te genieten. In Caïro heb je alle tijd om de beroemde piramides van Gizeh, de Sphinx en het Egyptisch museum te bezoeken en de magische sfeer te ervaren. In Luxor kun je de vele tempels van de vroegere farao's bezoeken. Je kunt ook een tocht met een traditionele zeilboot, de felucca, over de Nijl maken of een bezoek brengen aan de Vallei der Koningen waar al meer dan zestig graven zijn gevonden. Deze reis door Egypte eindigt aan de Rode Zee waar je heerlijk kunt relaxen, zwemmen, duiken en snorkelen.
8-daagse familie groepsreis het land van de Farao's
De kinderen hebben op school vast al geleerd over de wereldberoemde piramides, de oude Egyptenaren en de farao's. Hoe leuk is het om met FOX Verre Reizen deze 5.000 jaar oude beschaving in het echt te zien! Deze geweldige familie groepsrondreis gaat onder andere naar Caïro en Luxor en onderweg zal je alles horen over de goden, tempels, piramides, farao's, sfinxen en oosterse mystiek van dit interessante land. De reis eindigt aan het prachtige strand van de Rode Zee. Een reis naar Egypte is een reis die ongetwijfeld veel indruk op de hele familie zal maken!
Egypte is een land dat al eeuwen tot de verbeelding spreekt. Naast een boeiende en nog steeds mysterieuze geschiedenis, biedt Egypte ook een heerlijk klimaat en een gastvrije bevolking. Tijdens deze rondreis leren jong en oud alles over de Egyptenaren. Tijdens de rondreis logeren we in viersterrenhotels op basis van logies en ontbijt en tijdens het strandverblijf op basis van all inclusive!
Familiereis EGYPTE – 15 dagen; MummIEs en farao’s
€1,795.00
Tijdens deze familiereis maak je kennis met de rijke historie van Egypte en de pracht van de beroemde Rode Zee. Je begint je reis in de miljoenenstad Caïro. Dwaal door de oude islamitische wijk met zijn vele leuke winkeltjes, zie hoe ezelkarren en dure auto’s de weg delen en verbaas je over de piramides. Dat Egypte voor een groot deel uit woestijn bestaat, ervaar je tijdens je bezoek aan El Fayoum. Met de nachttrein reis je door naar Luxor waar je oog in oog komt te staan met het Oude Egypte. De stad lijkt wel een openluchtmuseum! Snorkelend boven ontelbare kleurrijke visjes of lekker luierend aan het strand breng je de laatste dagen van de reis door voordat je weer naar huis vliegt.